مبل سالین 

سالین ، انتخابی خاص

سالین ، اصالت یک انتخاب

درباره مبل سالین

شرکت صنایع مبل سالین به عنوان یکی از معتبرترین کارخانجات تولید صنعتی مبلمان در ایران،  شروع به فعالیت نموده و با تلاش و پشتکار کارکنان خود و با تولید انواع مبل کلاسیک، مدرن، آوانگارد و مبل راحتی با آخرین تکنولوژی و با کیفیت بی نظیر، به یکی از شرکت های پیشرو در صنعت مبلمان تبدیل شده و  توانسته جایگاه برتر خود را در بازار های داخلی و خارجی کسب نماید.             
شرکت مبل سالین با سال ها سابقه درخشان در راستای سیاست های کشور و بر مبنای تولید داخلی و بومی سازی این صنعت برای مقابله با ورود کالاهای خارجی بنا شده است. این شرکت با واحد های پیشرفته ی خط برش چوب و فرآوری آن با آخرین تکنولوژی روز دنیا از قبیل؛ ساخت فریم مبل به صورت صنعتی، سیستم اتاق رنگ، رویه کوبی پیشرفته و از همه مهمتر با دارا بودن واحد تحقیق و توسعه (R&D) گامی موثر در پیشرفت و توسعه این صنعت برداشته است.
محصولات این برند تا سال 1391 از کشور ترکیه به ایران وارد میشد ولی ازمهرماه همان سال به جهت حمایت از تولید داخلی و در جهت رشد و ارتقاء صنعت ایرانی ، با هدف اشتغالزایی در داخل ایران شروع به تولید نمود .
البته تمامی اجزاء ( از جمله چوب ، نشیمن ، پارچه ، پایه و سایر اجزاء ) وارداتی میباشند .


کمی درباره محصولات سالین بیشتر بدانیم :

            اسفنج هوشمند HR  :

         تا به حال فکر کرده اید حاصل کاوش انسان در فضا برای شخص شما چه بوده ؟ . جدیدترین آن تکنولوژی Memory Foam   یا همان اسفنج هوشمند است . این فناوری تا همین چند سال پیش در اختیار فضانوردان ناسا بود و اخیرا به بازار عرضه شده است . اسفنج هوشمند ، به جای له شدن ، یا پس زدن بدن ، به گرمای طبیعی بدن عکس العمل نشان می دهد و مطابق شکل بدن انسان به خود شکل می گیرد تا حداقل فشار را به بدن و ستون فقرات وارد کند . این سهم شما از تحقیقات فضایی است که در محصولات ما نیز به کار گرفته شده است .

        لایه پلی استر ، سیلیکونی ضد حساسیت :  

         حساسیت به مواد خوراکی را می توان با پرهیز کنترل کرد . ولی اگر بدن به مواد بکار رفته در داخل تشک مبل عکس العمل  نشان دهد چه ؟ باید از مبل استفاده نکرد ؟ . یا با کلی هزینه و دردسر ، مبل دیگری را جایگزین کرد ؟     ما مواد به کار رفته در داخل تشک مبل و تکیه گاه  را با لایه ای از پلی استر سیلیکونی جداسازی کرده ایم تا احتمال بروز حساسیت را به طور کامل از  بین ببریم .

         لایه های عایق محافظ فنر : 

            لایه ترموفلت باعث استحکام بیشتر فنرها گردیده و در تشکهای مبل ارتوپدیک در 2 لایه با وزن های مختلف به کار می رود .


  فن آوری فنرها : 

          مدل استاندارد و رایج فنرهای تشک مبل به نام Bonnell  شناخته شده . در این سیستم وزن بدن برروی چندین فنر تقسیم می شود . این فنرها ضمن تقسیم وزن بدن ؛ بدن را به صورت معلق نگه داشته و از گود افتادن تشک مبلمان جلوگیری می کند . در سیستم Pocket Spring  تک تک فنرها در پوششی از پارچه مخصوص قرار گرفته اند ، این تکنولوژی از اصطکاک فنرها با یکدیگر و سایر مواد داخل تشک مبل جلوگیری کرده و از به صدا افتادن تشک مبل پیشگیری می کند .

          طراحی سخت افزاری Ergonomics   : 

         واژه ارگونومی آمیزه دو واژه ارگو ( به معنای کار ) و نوموس ( به معنای قانون ) است . هدف اصلی ارگونومی طراحی است . طراحی به صورتی که کار با انسان حداکثر تطابق را داشته باشد و در صورت عدم امکان آن ، انسان با کار تطبیق پیدا کند . نتایج بکارگیری اصول ارگونومی در محیط ها : پیشگیری از اختلالات اسکلتی – عضلانی ( مانند : کمردرد ، سندرم تونل کارپال یا درد شدید در مچ دست و ناحیه گردن ، درد ناحیه زانو یا آرنج و ... ) کمک به افزایش میزان رضایتمندی – افزایش رفاه و آسایش – افزایش بهره وری در محیط و ... که بر همین اساس حداکثر اصول ارگونمیک در شکل سخت افزاری سرویس ها لحاظ شده است .

        ویژگی های صندلی ارگونومیک : 

         ارتفاع صندلی 41 تا 52 سانتی متر توصیه می شود . سطح نشیمنگاه صندلی باید حداقل دارای طول و عرض 40 تا 48 سانتی متر باشد . ضخامت تشک در حدود 4 تا 5 سانتی متر باشد و رویه آن از جنسی باشد که اصطلاحا بتواند تنفس کند و لبه جلوی صندلی ، گرد و لبه بیرونی آن نرم باشد . پشتی صندلی با تشک آن زاویه بین 95 تا 110 درجه داشته باشد . عرض پشتی صندلی باید حداقل 32 تا 36 سانتی متر باشد . ارتفاع پشتی صندلی نیز بین 50 تا 82 سانتی متر توصیه می شود .صندلی باید در قسمت قرار گرفتن گودی کمر ( ارتفاع 15 تا 20 سانتی متر از پایین ) دارای یک قوس محدب و در قسمت پشت دارای یک قوس مقعر باشد .

        کلاف سرویس ها:

     یکی از علل و عوامل وجود سوسک ریز در داخل ساختمان های نوساز بکارگیری چوب روس در کلاف مبلمان  ( به منظور پایین آوردن هزینه تولید ) است . که شرکت سالین با به کار گیری چوب های بسیار مرغوب  و فن آوری شده (خشک  شده ) کاری مقاوم و منطبق شده با شرایط محیطی را به بازار عرضه نموده است .  در اتصال بین کلاف ها فقط از پیچ و مهره استفاده شده است . چرا که اتصال با میخ ترکیب ماندگاری نخواهد بود .و در فاصله زمانی کوتاهی کلاف از هم باز ، و سرویس مبلمان از فرم خود خارج شده و شروع به صدا افتادن  و درنهایت از بین رفتن خواهد نمود .

        چرم و پارچه نانو تکنولوژی : 

         تکنولوژی نانو ، صنعت پارچه را بهبود بخشیده و باعث با دوام شدن پارچه و افزایش مقاومت در برابر آب ، روغن ها ، آلودگی ها و سایر مواد شیمیایی شده است . پارچه های نانو در برابر آب و رنگ ها نفوذ ناپذیرند . همچنین در شست شوهای مکرر یا مخلوط با پارچه های رنگین دیگر ؛ رنگ آن پارچه ها را به خود نمی گیرند .از طرفی پارچه های نانو بسیار سبک بوده و مانع انتقال حرارت محیط به بدن می شوند . پارچه های نانو هیچ گونه تحریک پوستی ، حتی در افراد حساس ایجاد نمی کند و برای بیماران اگزمایی و کودکان بسیار مناسب است . از دیگر مزایای مهم پارچه های نانو مقاومت در برابر آتش و نورآفتاب است . خاصیت ضد بو و قارچ نیز بر مزیت های پارچه های نانوتکنولوژی افزوده است . که درهمین راستا و برای داشتن محصولی ایده آل، شرکت سالین از بهترین پارچه های نانو در بخش رویه استفاده نموده است تا شما بتوانید نهایت لذت را از سرویس های این شرکت ببرید .

         دقت کنیم :

         نوع پارچه یا چرم در قیمت مبلمان بسیار تاثیرگذار است . انواع پارچه و یا چرم های موجود در  بازار را میتوان از مبلغ 7 هزار تومان تا پانصد هزار تومان خریداری کرد . بعنوان مثال اگر به صورت میانگین ، یک سرویس مبلمان  به 30 متر مربع پارچه نیاز داشته باشد ؛ در صورتی که از پارچه متری 10 هزارتومان استفاده شده باشد میزان مبلغ پارچه آن سرویس سیصدهزار تومان خواهد بود . حال اگر برای همان مبلمان پارچه متری 60هزار تومان انتخاب شود ، میزان مبلغ پارچه آن سرویس یک میلیون و هشتصد هزار تومان خواهد شد . که در این صورت تفاوت  قیمت همان مبلمان (فقط به علت تغییر پارچه ) به میزان یک و نیم میلیون تومان خواهد بود .

        خدمات سرویس و نگهداری :  

       این شرکت با داشتن پرسنلی مجرب و کارآزموده ، در صورت تمایل شما با مراجعه به منزل مشتریان ، نسبت به شستشو و پولیش کار ( با مواد مناسب برای پارچه های نانو ) اقدام خواهند نمود .

         فن آوری روز :   

        به جای آزمون وخطا ، خواستیم از بهترین و به روزترین تکنولوژی تولید مبلمان شروع کنیم . بعد از چند سال تحقیق به این نتیجه رسیدیم که تکنولوژی Helger  آلمان  ، همان چیزی است که به دنبالش هستیم . امروز انتخاب مواد اولیه ، چیدمان خط تولید و روش کنترل کیفی محصولات سالین بر مبنای تکنولوژی جهانی است . به بیانی دیگر ، سرویس مبلمان سالین با استاندارد جهانی ساخته شده است ... پس با خیالی آسوده از آن لذت ببرید .

             اطمینان به تحقق وعده ها با ثبت نمودن مدل ها در قوه قضاییه:

        سالین  تنها تولید کننده ای است که به جهت انطباق وعده ها درتولید ،کلیه محصولات خود را رجیستر نموده و  با گرفتن تاییده قوه قضاییه به جهت اطمینان سازی هرچه بیشتر برای خریدار ، محصولات خود را به ثبت رسانده است . محصولات سالین دارای شناسنامه و هویت میباشندو بدین ترتیب کلیه جزییات در این شناسنامه ها قید شده است  که همین امر موجب میشود تا هیچگونه فرقی بین توضیحات داده شده از سوی فروشنده با نمونه ارسالی برای خریدار وجود نداشته باشد ( چرا که کیفیت مبلمان در بخش هایی است که به هیچ وجه قابل رویت نیستند .) بدین ترتیب سالین به جهت پاس داشتن حقوق مشتریان خود گامی  بی بدیل را در این صنعت برداشته است . و این نشان از اطمینان به تولید است .

        ضمانت :   

         چه کسی حاضر است حاصل کار خود را تضمین کند ؟ کسی که از کیفیت کار خود مطمئن باشد . تمامی افراد گروه تولیدی مبلمان خانگی سالین با جان و دل به کار خود مشغولند و به این هنر ، عشق می ورزند . چنان از روش کار تولید ، مواد اولیه و تک تک عناصر تاثیرگذار بر محصول نهایی مطمئن هستیم که محصولات ما بین 2 تا 10 سال تضمین شده اند و این حق شماست برای خریدی لذت بخش .گالری محصولات