مبل سالین 

سالین ، انتخابی خاص

سالین ، اصالت یک انتخاب

راهنمای خرید

شرایط و قوانین :


معرفی :

 

به وب سایت "سالین" خوش آمدید. شرایط و قوانین ذکر شده در این بخش، شامل همه زیر مجموعه های وبسایت می شود. شما با استفاده ازاین وبسایت در گام اول، کلیه قوانین ذیل را خواهید پذیرفت. در نظر داشته باشید که کلیه اصول و قوانین "سالین" منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. با استفاده از وبسایت، کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می شوند. قوانین مندرج در این صفحه در طول زمان قابل تغییر است، این تغییر در همین صفحه درج و به روزرسانی می شود. مسئولیت مطالعه و آگاهی ازین تغییرات برعهده کاربران است


استفاده از وبسایت :

 

سن قانونی برای استفاده از خدمات وبسایت 18 سال به بالا است. افراد زیر 18 سال می باست تحت نظر والدین یا قیم قانونی خود از وبسایت استفاده کنند. هرگونه استفاده تبلیغاتی از این وب سایت به جز مواردی که مجوز قانونی مکتوب دریافت شده باشد، ممنوع است. محتوای ارائه شده در این وب سایت تنها جنبه اطلاعاتی داشته و تمامی کالاهای ارائه شده متعلق به تامین کنندگان و فروشندگان است. همچنین نظرات ثبت شده در وبسایت نیز متعلق به کاربران بوده و منعکس کننده نظرات موزاندو نیست

برخی از خدمات ارائه شده در وبسایت نیازمند ثبت نام کاربری است. با ثبت نام کاربری، شما موافقت می کنید که اطلاعات دقیق و معتبری از خود ارائه دهید و درصورت هرگونه تغییر، این اطلاعات را به روزرسانی کنید. هر کاربری در این وبسایت به تنهایی مسئول حفظ نام کاربری و رمز عبور خود بوده و شخصا مسئول هرگونه فعالیت تحت نام کاربری خود را بر عهده دارد


سوء استفاده از سالین :

 

فروشگاه اینترنتی سالین و مجموعه های مرتبط، تمامی تلاش خود را برای ایجاد یک محیط امن و معتبر آنلاین انجام می دهند. لطفا در صورت بروز هر گونه مشکل یا نقض قوانین وضع شده در اولین فرصت به ما گزارش دهید. ما نهایت تلاش خود را به کار خواهیم بست تا کالاهای موجود در وبسایت مغایر با قانون کپی رایت یا قوانین جمهوری اسلامی نباشد. لیکن اگر تخلف از موارد فوق صورت گرفته باشد، لطفا تیم پشتیبانی ما را مطلع سازید تا اقدامات مربوطه در اسرع وقت انجام گیرد.


ثبت نام کاربر :

 

هرآنچه در وبسایت قرار می دهید، شامل سوالات، نقدها، نظرات و پیشنهادات در اختیار سالین خواهد بود. زمانی که نظری را روی وبسایت ثبت می کنید، موافقت می کنید که این نظر تحت نام شما به نمایش درآید. کاربران نباید از آدرس ایمیل یا نام غیر معتبر استفاده کنند، در غیر این صورت سالین می تواند حساب کاربری فرد را لغو کند.


پذیرش سفارش و قیمت گذاری :

 

در نظر داشته باشید که ممکن است سفارش به دلایل متعددی پردازش نشود. وبسایت، حق رد کردن یا لغو هر سفارشی را در هرزمانی برای خود محفوظ می دارد. ما متعهد می شویم که دقیق ترین اطلاعات قیمتی را برای کاربران خود در وبسایت فراهم کنیم. با وجود این امکان خطا وجود دارد. در چنین وضعیتی سالین با کاربران تماس گرفته، اطلاعات قیمتی را در اختیار آنها قرار داده و سفارش را در صورت لزوم لغو خواهد کرد.
یکی از امتیازهای خرید در موزاندو این است که شما پس از دریافت کالای خریداری شده، در صورت وجود هر گونه مشکل می‌توانید تا هفت روز پس از خرید، آن جنس را پس داده و یا تعویض نمایید. توجه داشته باشید که به هنگام خرید، بخش "بازگرداندن کالا" را به دقت مطالعه نمایید، چرا که در آن بخش در مورد امکان تعویض و یا بازگشت کالا به طور کامل توضیح داده شده است.

علامت تجاری و کپی رایت :

 

تمامی حقوق مالکیت معنوی کلیه محتویات وبسایت، اطلاعات، طراحی، متون، گرافیک، نرم افزار، عکس، ویدئو، فایل صوتی و موارد مشابه، و همچنین کدهای نرم افزاری بخشی از اموال سالین محسوب می شود. همچنین کلیه محتویات وبسایت نیز مشمول قانون کپی رایت می شود.


اختلافات قانونی :

 

اگر اختلافی میان کاربر و "سالین" بوجود آید، سالین تلاش خواهد کرد تا این اختلاف را به روش منصفانه، کم هزینه و از طریق مراجع قانونی حل کند. در صورت بروز هر گونه مشکل، از شما خواهشمندیم که در مرحله اول مستقیما با موزاندو تماس بگیرید. تلاش ما این خواهد بود که مسئله مربوطه را در مرحله اول و در اسرع وقت حل و فصل نماییم.


حریم خصوصی :

 

ما اطلاعات شخصی کاربر را بدون موافقت وی، در اختیار سوم شخص حقیقی و حقوقی قرار نخواهیم داد. برای ما حفاظت از اطلاعات شخصی کاربر از اصول مهم و حرفه ای است. اطلاعات شخصی شما را در سرور امن و محافظت شده خود ذخیره می کنیم. برای دریافت اطلاعات دقیق تر، می توانید بخش حفظ حریم شخصی سالین را مشاهده کنیدگالری محصولات