مبلمان سالین" /> مبلمان سالین 

سالین ، انتخابی خاص

سالین ، اصالت یک انتخاب

5 راه از بین بردن لکه ها در مبل های سالین


1 - لکه های روی مبل همیشه باعث بد شکل شدن مبلمان خانه می شود؛ پس بهتر است آن ها را هرچه زودتر پاک کنید .
پس یادتان بماند اگر نوشابه روی مبل ریخت آن را خیلی زود تمیز کنید، برای این کار کمی نمک روی لک بپاشید و سپس با اسفنجی خیس آن را پاک کنید تا اثری از لکه بر جا نماند.

2 - اثری سوختگی یا زردی سیگار را هم می توانید با یک حبه قند از بین ببرید .
روش کار هم ساده است. قند را روی لکه بمالید و آن قدر این کار را ادامه دهید تا پاک شود. اگر این لکه روی الیاف مصنوعی ایجاد شده باشد، می توانید با آبلیمو آن را پاک کنید.

3 - اگر جنس رویه مبل شما از پارچه کرکدار است با کمی شیر آن را خیس و با مقداری پنبه لکه آن را پاک کنید و در آخر با آب و صابون لکه شیر را هم از بین ببرید.
مراحل کار به این ترتیب است؛ اول آن را خیس کنید و کمی نمک روی لکه بریزید، سپس با پنبه محل را تمیز کنید. راه دیگری هم وجود دارد، ابتدا محلول گلیسیرین و آمونیاک را روی لکه بمالید و سپس با آب و پودردستی رویه مبل را شست و شو دهید.

4 - برای پاک کردن لکه چربی روی مبل هم باید کمی محلول نمک و الکل روی آن بمالید.
اگر جنس رویه مبل پارچه ابریشمی باشد، راه ساده تری هم وجود دارد، با یک برگه کاغذ خشک کن روی قسمت لکه شده را بپوشانید و اتوی داغ را محکم روی آن فشار دهید تا لکه ناپدید شود.

5 - و نکته آخر این که لکه برهای شیمیایی و آماده مصرف درنمایندگی های سالین  وجود دارد که با خریدن آن ها می توانید اغلب لکه ها را پاک کنید.
برای استفاده از این لکه برها حتما به روش مصرف آن دقت کنید و یادتان باشد بدون دستکش از این مواد استفاده نکنید.   

-  نحوه استفاده از این لکه برها ؛
لکه بر سالین را برروی دستمال مخصوص آن که در داخل جعبه میباشد اسپری نموده و فقط با استفاده از همان پارچه مخصوص ، لکه مورد نظر را پاک نمایید. این عمل را تا زمانی که لکه مورد نظر به طور کامل برطرف شود ، تکرار کنید . یادتان باشد که پس از ایجاد لکه و تاقبل از اینکه مایع لکه موردنظر به زیرپارچه نفوذ کند؛ میبایست اقدام به تمیزکردن آن کنید . در صورتی که لکه به لایکوی زیرپارچه سرایت نماید در هر بار مرطوب شدن پارچه ، مجددا لکه از زیرپارچه بروی سطح پارچه نمایان خواهد شد .



تاریخ ثبت خبر : ۱۸:۳۹:۳۹ - ۹۴/۰۶/۰۳


گالری محصولات